Skip to content Skip to footer

Değerlerimiz

Tezyinat Sanat Hizmetleri, insanlığın sahip olduğu değerlere saygı bilinciyle hareket eder. Bu nedenle, insani değerlerimize saygı kadar, ecdadımızdan bize kalan değerlerimize sahip çıkıyoruz.

Geçmişimizden öğrendiğimiz kadim değerlerimizi geliştirerek, sanatla nakşediyoruz. Tarihimizden gelen kadim kültürümüzü bugünün bakış açısı ile harmanlayıp her yapıya özel tasarım geliştiriyoruz.

Bulunduğu alanın, yüklediği duygunun, hissettirdiği ruhun detaylarla etkisini mekanlara anlam katmakta kullanırız. Her bir eseri emanet olarak görürüz.

Dünyanın en şereflisinin izinde, O’nun hürmetine yaratılan dünyaya sorumluluğumuz sürdürülebilir olanı temsil etmektir.

Sektörün öncüsü olmamız sorumluluğumuzu arttırırken, imzamızı attığımız her proje ile sürdürülebilir bir dünya olması için çabalıyoruz. Bu bizim “bugüne ve geleceğe karşı sorumluluk” bilincimizi inancımızın getirdiği sadece “çevreye duyarlılık” değil, yaradılan her şeye saygı, sevgi, duyarlılık ve emanet olma bilinci olarak görürüz.

Kadim tezyinat sanatımızı, gelecek nesillere aktarmak için günün getirdiklerini tecrübe ederiz. Her projemiz bizim için özeldir.

Sektörümüzdeki öncülüğümüzü ahlaki değerlere bağlıllık, çalışma disiplini ve esnaf hassasiyetiyle sanatçı duyarlılığına borçluyuz. Tezyinat Sanat Hizmetleri olarak bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da, bizi geliştiren sanatımızı dünyanın her bir noktasına ulaştırmak için çalışmayı sürdüreceğiz.

Ahmet KOLCU © 2022. TEYİNAT SANAT HİZMETLERİ, TÜM HAKLARI SAKLIDIR
error: Uyarı! İçerikler korunmaktadır !!